Menu
Exteriér

Vstup do domu

Vstup do domu vytvára v každom, kto prichádza na návštevu, určitý dojem. Prvý dojem je dosť dôležitý a preto sa treba o vstup do domu primerane starať. Máme starší dom a už nie je tak moderný, ako novopostavené domy. Čiže aj ten vstup do domu je so zastaralou nemodernou dlažbou a fasáda by už tiež potrebovala obnovu.

V takomto prípade si vieme pomôcť rôznymi dekoráciami, ktoré tie staršie, nemoderné prvky prekryjú, alebo aspoň odvedú od nich pozornosť. Teraz v jesennom čase sú na dekorácie v exteriéri vhodné najmä vresy v rôznych farbách a výborný je aj strieborný drôtik.

Obe tieto rastlinky vydržia v exteriéri celú jeseň aj zimu. Nesmieme zabúdať na občasnú zálievku. Potom nás rastlinky budú tešiť až do jari. Na jesennú či zimnú dekoráciu sú potrebné rôzne svietniky či lampáše. Dodajú tomu všetkému príjemnú atmosféru.

Samozrejme keď vo svietnikoch zapálime sviečky, to už je potom, ako sa u nás hovorí, čerešnička na torte. To je pre mňa tá pravá jesenná či zimná dekorácia ako má byť. A popri tom jednoduchý, oku lahodiaci vstup do domu. Veď posúďte sami.

K jesennej dekorácii patria jednoznačne tekvičky. Sú v rôznych farbách aj veľkostiach. Sem tam sa zamieša aj nejaké ovocie, jablká a hrušky. Tie dopĺňajú samotnú jesennú dekoráciu.

Vitajte !

Jesenná dekorácia vstupu do domu je ukončená. Dúfam, že som vás inšpirovala a tiež si niečo podobné vyskúšate. Prajem vám pri tom veľa zábavy a radosti.

No Comments

    Leave a Reply