Menu
Inšpirácie

Dekorácie v spálni

Mám rada upratanú a pekne nadekorovanú spálňu. Správnu útulnosť jej dávajú rôzne vankúšiky, prehozy a deky. Ich farebnosť prispôsobujem danému obdobiu, či už je jar, leto alebo zima. V zime používam viac teplé deky a návlečky na vankúšiky so štruktúrou, na jar niečo jemnejšie, romantickejšie. Vtedy idem viac do pastelových farieb a kvetinových vzorov.

Spálňa v zimnom období. Na spestrenie som začlenila do dekorácií viac izbových rastlín. Keďže steny sú sivej farby, použila som viac bielej a béžovej.

V zimnom období dávam k postely aj malý koberček. Pri stene je opretý dekoračný bambusový rebrík, kde som zavesila košík so sušenými hortenziami.

Izbové rastliny oživili priestor a zároveň ho čistia. Sú v našich interiéroch dôležité.

Jarné obdobie v spálni. Na jar všetko kvitne, zelená sa a tak som tomu prispôsobila aj farby v spálni. Pribudlo viac ružovej. Nie veľa, aby sa manžel z toho nezbláznil. Tak primerane. Malé vankúšiky s volánikmi pridali na romantike a biela to trochu zjemnila.

V podstate nejde o žiadne veľké zmeny, stačí vymeniť obliečky na vankúše, vymeniť deku, či kvety. Na bielu komodu som dala do vázy sušené kvety.

Prvé tulipány v našej spálni. Ako sa oteplilo, začalo sa dariť aj mojim orchideám, krásne rozkvitli.. Darí sa im len na tomto okne v spálni.

Čas orgovánu. V záhrade kvitne orgován, tak som si pár halúziek dala do vázy. Vankúš s kvetinovým vzorom sa postaral o svieži závan v našej spálni.

Toto bola malá prehliadka rôznych dekorácií v našej spálni. Na malé zmeny netreba veľa vecí. Stačí zapojiť vlastnú fantáziu a robiť veci tak, ako sa nám páči. Majte krásny deň.

No Comments

    Leave a Reply