Menu
Inšpirácie

Inšpirácie na jesenné dekorácie v interiéri

Jesenné obdobie má svoje čaro a kúsok jesennej atmosféry rada prenášam aj do interiéru. Typickým symbolom jesene sú chryzantémy a tekvičky. Práve oni sú u mňa základom jesenných dekorácií. K tomu svietiace domčeky, svietniky so sviečkami vytvoria tú pravú jesennú atmosféru. Dekorácie som robila v obývačke, hlavne na konferenčnom stolíku.

Inšpirujte sa jesennými dekoráciami u nás v obývačke.

Nedávno som si kúpila na @nanunana nové pletené tekvičky. Sú také prírodné a trošku iné ako ostatné, ale páčia sa mi. K tomu nová chryzantéma, drevený stolík a dekorácia bola hotová. Samozrejme vankúše dostali nové aktuálne poťahy, aby to všetko spolu ladilo.

Na konferenčnom stolíku som robila dekoráciu na okrúhlom drevenom lopáriku. Opäť dostali svoje miesto pletené tekvičky, domček a aby to bolo aj farebné, pribudla aj izbová kvetina.

Pri prútennom kresle stojí taburetka. Občas slúži tiež na dekorácie. Využívame ju na občasné sedenie alebo ako príručný stolík. Tu som použila vres, svietnik so sviečkou a bielu tekvičku na drevenom podnose.

Dekorácia s oranžovou tekvičkou. K tomu svietniky so sviečkami, svietiaci domček a jesenná atmosféra v obývačke bola dokončená.

Šípky sú pre jeseň typické. Rada ich využívam na dekorácie. Vložila som ich do obalu na kvetináč a ten položila na stolík na podnos ozdobený venčekom z eukalyptu.

Na poslednú dekoráciu som si pripravila malé venčeky zo šípok. Uplietla som ich na drôt, z ktorého som si urobila malé kolieska. Išlo to celkom rýchlo, viazala som drôtikom na viazanie venčekov.

Hotové šípkové venčeky som položila na biele svietniky. S tou bielou im to spolu ladilo.

Svietniky v interiéri spolu s tekvičkami, ktoré som si prvý krát vypestovala.

Inšpirácie na jesenné dekorácie v interiéri sú dokončené. Robila som dekorácie aj v záhrade, ale o tom až na budúce. Prajem vám pekný slnečný deň.

No Comments

    Leave a Reply