Menu
Inšpirácie

Zimné dekorácie v obnovenom interiéri

Príprava na zimné obdobie u nás už začala. Kvety z terasy som odložila na prezimovanie dovnútra, dokúpila som malé ihličnaté stromčeky v črepníkoch a tie už zdobia vstup do nášho domu. S dekoráciami som išla pozvoľna. Typické ozdoby na zimné dekorácie sú ihličnaté stromčeky, svietiace domčeky, svietniky aj sviečky. Každý rok si nejaké dekorácie dokúpim. Tento rok to boli zasnežené stromčeky a drevený koník. Dostali čestné miesto na mojom konzolovom stolíku v obývačke. Tá prešla veľkou zmenou na jar tohto roku. Poďme sa pozrieť na zimné dekorácie v obnovenej obývačke.

Vymenené stolíky. Biely konzolový stolík bol pôvodne v spálni. Teraz sa viac hodí k modrej sedačke, je užší a nezaberá veľa miesta.

Najprv boli dekorácie na stolíku bez dreveného koníka, ale na druhý deň som urobila ešte drobné zmeny.

Zasnežené stromčeky sú v rôznych veľkostiach a skombinovala som aj rôzne vysoké biele svietniky.

Drevený koník na svojom mieste. V pozadí biele svietniky so sviečkami a vysoký stromček.

Dekoračný vankúš v prútennom kresle dostal novú obliečku s vianočným motívom. Béžová alebo biela deka a teplé papučky sú podľa potreby k dispozícii.

Jesenné dekorácie som nahradila zimnými aj na jedálenskom stole. Použila som drevený podnos. V pozadí je plechový džbán s halúzkami tuje, obalený v hnedom papieri.

Podobná dekorácia na konferenčnom stolíku, so sviečkami a domčekom.

Dnes to bol začiatok . Blíži sa adventný čas a ja sa naň veľmi teším. Milujem prípravy na Vianoce, zdobenie stromčeka či pečenie vianočného pečiva. Ale o tom až nabudúce.

No Comments

    Leave a Reply