Menu
Inšpirácie

Kútik na relax

Mnohí isto viete, ako to je, keď ste unavení po náročnom pracovnom týždni a potrebujete miesto na oddych. Vo veľkom priestrannom dome je miesta dosť, tam s tým určite problém nie je. V menšom dome, ako je ten náš, musíme vytvoriť v miestnosti viac zón a priestor si adekvátne prispôsobiť.

Preto som si do obývačky dokúpila ratanové kreslo a k nemu podnožku, ktorá môže slúžiť aj ako stolík. Ratan vo mne evokuje prírodu, teplo a hrejivý pocit. Mám pocit že je stále moderný a nikdy nevychádza z módy.

Kútik som potrebovala samozrejme zútulniť, aby som sa v ňom dobre cítila a mohla po namáhavom týždni konečne relaxovať. Takže pribudol príjemný mäkký koberec, ktorý je mimochodom obojstranný, nejaké textílie v pastelových odtieňoch a lampáš.

Mäkké vankúše, príjemné deky či prehozy umiestnené v košíku, aby boli stále po ruke, sú v kútiku na relax samozrejmosťou. Lampáš so zapálenou sviečkou navodí zase útulnú atmosféru.

V kútiku môžeme použiť aj koberec z iných prírodných materiálov ako je tento. Je to síce koberec do exteriéru ale môžeme ho využiť aj v interiéri. Všetko závisí od vášho vkusu a vašej fantázie.

K príjemnému posedeniu a oddychu nesmie chýbať ani dobrá káva, kniha alebo časopis. A potom si už len užívať pokoj a relaxovať.

Prajem vám pohodový víkend!

No Comments

    Leave a Reply