Menu
Inšpirácie

Momentálne biela

Pomaly sa blíži zima a tomu prispôsobujem aj domáce dekorácie. Letné vankúšiky sa menia na zimné, čiže teplejšie, masívnejšie s výraznou štruktúrou. Pribúdajú teplé deky na sedaciu súpravu, k tomu svietniky aj horiace sviečky. Toto všetko robí z nášho príbytku príjemný a útulný domov.

Momentálne je v interiéri populárna biela farba a jej príbuzné odtiene, čiže odtiene béžovej, krémovej, smotanovej či farba kapučína. Biela sa síce rýchlejšie znečistí a preto sú vhodné do obývacej izby sedacie súpravy s poťahom, ktorý sa môže prať alebo možno použiť rôzne prikrývky. U vankúšikov je to jednoduché, stačí vymeniť len obliečky a izba je hneď v novom šate.

Na stene tiež dekorácie v neutrálnych tónoch od smotanovej až po hnedú. Na stole malé svietniky a moje obľúbené sušené hortenzie. Zapálená sviečka zase zútulní priestor.

Pod stolom mäkký koberec, prútený košík na odkladanie vecí a na stole dobrá kniha na čítanie. Po ruke príručný stolík s lampou, ktorá navodí podvečer príjemnú atmosféru.

Keď je obývacia izba už pripravená, chýba ešte teplý čaj alebo káva a osoba, s ktorou strávime príjemný čas vo dvojici. K tomu pekné hrnčeky pre ňu a pre neho.

Prajem vám príjemný večer.

No Comments

    Leave a Reply