Menu
Inšpirácie

S romantickým nádychom

My ženy sme vo veľkej miere romantičky. Máme radi romantické výlety, prechádzky, ruže, večeru vo dvojici… Prejavuje sa to občas aj v oblečení, či zariaďovaní bytu, domu či záhrady. K romantickému nádychu patria pastelové do ružova ladené tóny farieb, jemné tkaniny, volány či čipky. Dnes bol vonku upršaný jesenný deň a tak som si spálňu na zlepšenie nálady, dekorovala v romantickom štýle.

Pripravila som si obliečky na vankúše v pastelových tónoch, od bielej cez ružovú, fialkovú až po bordovú.

Obliečky na vankúše s volánmi som zakúpila v @zarahome.com a tie ostatné v @h&mhome.sk. Kupovala som ich postupne, nie naraz, ale aj tak spolu ladia a hodia sa na dekoráciu v romantickom štýle. K nim je dôležitá veľká prikrývka na posteľ a nejaké deky či plédy.

Staroružová prikrývka s volánom je moja srdcovka. Je z príjemného, mierne elastického materiálu. K tomu biely pléd so srdiečkami, oboje zakúpené v @zarahome.com. A ešte niečo na dekoráciu.

Keď je všetko pripravené, môže sa začať dekorovať. Dôležité je, aby farby ladili a spolu vytvárali jeden ucelený celok. Aby bolo cítiť z celkového výsledku harmóniu. Asi takto.

A takto dopadla dekorácia s romantickým nádychom. Dúfam, že sa vám páčila alebo vás aspoň zaujala. A možno sa aj vy na nejakú u vás doma odhodláte. Prajem vám pri tom veľa nápadov a inšpirácií.

No Comments

    Leave a Reply