Menu
Inšpirácie

Sviatočný stôl

Prípravy na Vianoce sú v plnom prúde. Mám rada čas adventu, tie prípravy, zdobenie, pečenie, vianočný stromček a radosť a pokoj, ktorý toto obdobie sprevádza. Kedysi som sa naháňala, všetko som chcela mať tip top a nakoniec som bola unavená, vystresovaná z toho, že veci nestíham. Už dávnejšie som tempo zvolnila. Teraz si tento čas a prípravy naň užívam a neriešim, či je všetko dokonale vyupratované, či napečené.

Nedávno som dokončila prípravu stola na advent, prezdobila starší adventný veniec a dnes som pripravila stôl k obedu. Zobrala som to vzhľadom k situácii, vo sviatočnom šate. Ako sa mi to podarilo? Posúďte sami.

Sivé látkové obrúsky som zakúpila v obchode Sostrenegrene. Tento obchod som v mojom blogu už spomínala. Občas tam zájdem a s prázdnymi rukami väčšinou neodídem.

Možno ste si všimli na stole starodávne vysoké svietniky. Kúpila som ich raz v jednom obchode so starožitnosťami. Pochádzajú z Viedne. Mám rada predmety z dávnych čias.

Tieto misky som kúpila v mojom obľúbenom obchode @h&mhome.sk a šálky na kávu objednala na @westwing.sk. Na každej je napísané niečo iné, niečo milé.

Krásny Advent!

No Comments

    Leave a Reply