Menu
DIY / Inšpirácie

Závesný program do kuchyne

Dnes vám predstavím svojpomocný závesný program do kuchyne, ktorý som si spravila v rámci mojich možností. Do kachličkového obkladu som nechcela vŕtať, lepšie povedané, môj manžel, tak som musela improvizovať. Použila som dva kovové samolepiace háčiky, kovovú tenkú tyč a závesný systém do kuchyne bol na svete.

Háčiky som kúpila v obchode v časti, kde boli doplnky do kúpeľne. Kovovú tyč som našla medzi paličkami, ktoré používame na podopretie rastlín v záhrade.

Háčiky som nalepila na obkladačky a kovovú tyč položila, vlastne zasunula na háčiky. Tyč bola našťastie dosť tenká, tak sa tam zmestila.

Na kovovú tyč som chcela zavesiť nejaké doplnky, len háčiky, čo som mala, boli moc veľké. Pomohla som si inak, použila som karabínky na kľúče. Zdala sa mi to dobrá a rýchla voľba.

Na karabínku som uviazala prútené podložky pod poháre. Teraz poslúžili ako dekorácia. Každý som uviazala špagátom v rôznej dĺžke, aby boli v inej výške. Karabínky som potom navliekla na tyč.

Na jeden háčik som zavesila už takmer usušený venček z eukalyptu a na druhý háčik kytičku sušenej levandule. Vedľa levandule našla miesto ozdoba z kabelky zo špagátu.

Aby som vešiaky trochu prekryla, nalepila som na ne biele kvietky z ozdobnej čelenky. Závesný program bol hotový. Doplnky sa dajú obmieňať, čo je veľmi praktické.

Jesenná dekorácia na kuchynskej linke. Svojpomocný závesný program v mojom podaní.

Dekorácia s jabĺčkami a bazou.

Miesto levandule košík so sušenými hortenziami. Všetko je ladené v prírodných tónoch.

Dekorácia so slnečnicami. Tie ešte stále kvitnú, tak často skončia niektoré u mňa v kuchyni.

Svojpomocný závesný program do kuchyne v mojom podaní. Využila som len dva vešiaky, jednu tyč a karabínky na kľúče. Potom je to už len o fantázii a o tom, čo sa vám páči. Takto jednoducho to zvládne každý. Prajem vám veľa úspechov pri vašom tvorení.

No Comments

    Leave a Reply