Menu
Inšpirácie

Zimné dekorácie v interiéri

Tento rok som mala nejak viac času a tak som pomaličky chystala ineriér na príchod zimy a Vianoc. Veľa dekorácií som mala už nakúpených, veď každý rok si niečo dokúpim. Nejaké drobnosti som si vyrobila sama, ako napríklad svietniky, či stromčeky zo šišiek. Postupy na ich výrobu nájdete v samostatnom poste.

Teraz som najviac zdobila kuchynské okno, je z neho pekný výhľad do záhrady. Svetielka na okno som objednala ešte minulý rok ale prišli neskoro až po Novom roku. Použila som ich prvý krát až tento rok.

Najprv som si vyrobila svietniky z pohárov na zaváranie (zimné svietniky). Teraz ich používam v celom interiéri, podľa nálady a potreby.

V obývačke som si spravila zimnú dekoráciu na stolík, dala iné obliečky na vankúšiky, biely prehoz na sedačku a zimná atmosféra bola hotová.

Kútik so stolíkom v obývačke.

Už napadol aj prvý sneh a tak som dekoráciu na okne ladila viac do jemnej bielej farby. Zavesila som svetielka a zimná nálada bola vytvorená.

Keď napadne aspoň trochu snehu.

Okno so svetielkami večer.

Včera bola už 2. adventná nedeľa, tak som dekoráciu na jedálenskom stole tomu prispôsobila. Tento rok som nerobila klasický adventný veniec. Na drevený lopár som poukladala sviečky, pridala šišky a halúzky z tuje a prírodná a jednoduchá dekorácia bola hotová. Ako sa vám pozdáva?

No Comments

    Leave a Reply