Menu
Projekty

Byt pre mladého muža

Prinášam ďaľšiu rekonštrukciu, pri ktorej šlo o premenu študentského 2izb. bytu na byt pre mladého muža. Tento byt kedysi obývali dvaja bratia, moji synovia, jeden sa oženil a má svoju rodinu. Druhý si byt prerobil podľa svojich predstáv.

Páči sa mu všetko čierne a sivé a všetko, čo vyzerá ako betón. Čiže žiadne farby a na mňa pôsobí byt trochu smutne. Šupla som mu tam nejaké farebné vankúše s tým, že buď si ich nechá alebo mi ich vráti. Zatiaľ tam nejaké zostali. Samozrejme každému sa páči niečo iné a treba si svoje bývanie urobiť podľa svojich predstáv, aby sa tam človek cítil naozaj dobre.

V byte bol aj malý kuchynský kútik a ten prešiel najväčšou zmenou. Miesto si tu našla nová kuchynská linka v tvare U. S priestorom sa veľa hýbať nedalo, lebo sa jedná o menší podkrovný byt.

Pôvodný kuchynský kútik.

Pôvodná obývacia časť.

Príprava pre novú kuchyňu.

Nová kuchynská linka. Položená nová podlaha. Starý koberec odstránený.

Predĺžená pracovná doska s možnosťou stolovania pre 2 osoby.

Otvorený priestor, kuchynská časť prepojená s obývacou časťou.

Pohľad od vstupu, vzadu spálňa a vpravo za kuchyňou šatník.

IT zóna.

Nový prírastok, komoda a dekoračné misy. Ešte čakajú na dekoráciu. Krásna farba trochu oživí priestor.

Časť pôvodnej zadnej izby, teraz spálňa. Ešte nie je dokončená.

Toto bol taký jednoduchý náhľad na premenu bytu pre mladého muža. Ešte nie je hotový, ale všetko má svoj čas a postup. Možno ste pri prezeraní obrázkov našli inšpiráciu, či nejaký nápad. Prajem vám pekné popoludnie.

No Comments

    Leave a Reply