Menu
Inšpirácie / Projekty

Nová stena v kuchyni

Kuchyňu sme menili asi pred dvoma rokmi. Pôvodné obkladačky sme nechali, nechcela som nič búrať, ale tá stena pri okne, kde bol obklad, sa mi nepáčila. Manžela som konečne prehovorila, aby dal časť obkladu dole a stenu len vymaľoval. Obklad sa nedal odstrániť až po kuchynskú linku, lebo pracovná doska je uložená a spojená presne ako treba. Takže sme improvizovali.

Pôvodná kuchyňa.

Na obrázku na pravej strane je krémový obklad na stene až po okno. Zostal tam aj po výmene kuchynskej linky.

Nová kuchynská linka. Doplnky často mením. Táto fotka je krátko po výmene.

Stenu vpravo nie je vidieť, pokračoval tam krémový obklad. Manžel ho čiastočne odstránil, úplne to nešlo.

Tu, kde je zavesený už nový vešiak, bol predtým obklad. Zabudla som to odfotiť. Tento vešiak som kúpila na @westwing.sk a som s ním spokojná. Chcela som niečo vo vidieckom štýle. Vyššie nad ním som chcela ešte jednu poličku, aby som si mohla na ňu uložiť dózy s potravinami.

Bielu dosku som mala ešte z novej kuchynskej linky. Zostalo nám ich viacej. Konzoly som chcela také, aby ladili už s kúpenou poličkou. V Obi som našla biele drevené, trochu zaoblené, čo mi vyhovovalo. Manžel mi ich trochu skrátil a veľkosť prispôsobil poličke.

Na poličku som poukladala dózy a na vešiak zavesila nejaké veci ako tašku, utierku , lopárik… Veci, čo potrebujem v kuchyni. Podľa potreby sa dajú obmieňať, čo ja rada robím. Nad poličku som ešte zavesila už usušený venček z eukalyptu a gypsomilky a vedľa obrázok so sušenými kvietkami. Ten som si vyrobila minulý rok.

Zavesila som chňapky a sušenú levanduľu. Pribudla aj rozkvitnutá halúzka dulovca.

Doplnky, ktoré sa dajú obmieňať. Stojan na fľaše a okrúhly drevený stolík. Čerstvo natrhané narcisy.

Vedľa varnej dosky lopáriky a varešky. Aby bolo všetko po ruke.

Celkový pohľad na pravú stranu.

Pokračovanie linky smerom na ľavú stranu.

Možno na niekoho pôsobí tá moja kuchyňa moc “zaprataná”, ale ja to mám tak rada. Tým, že je dosť malá, miesto na poličkách je dobre využité.

Pekný večer prajem.

No Comments

    Leave a Reply