Menu
Projekty

Rekonštrukcia pokračuje 2-izb.byt

Táto rekonštrukcia je pokračovaním premeny chodby, kúpelne, toalety a kotolne. Mali ste možnosť si ich pozrieť v predošlých premenách.

Dnes pokračujeme dokončením prízemia, zostala ešte kuchyňa a izby. S prízemím bolo všeobecne viac roboty, lebo podlahy neboli odizolované. Svojpomocne sme ich zaizolovali, potom firma urobila betónové potery a až potom sa položila plávajúca podlaha. Steny boli veľmi krivé, manžel to riešil sadrokartónom, lebo vyrovnať steny inak bol problém. Otvory na dvere boli rozdielne, každý bol iný. Manžel ich vyspravil na štandartnú veľkosť, robil nové preklady. Čiže kto prerábal staršiu nehnuteľnosť, vie, o čom hovorím.

Takže postupovali sme od najhoršieho k lepšiemu.

Vpredu vstup do kuchyne a vpravo do izby. Vpredu vľavo vstup do chodby – šatníka a do kotolne. Nové preklady nad dverami.

Cez otvor vidieť pôvodný vstup do domu, teraz je tam kúpelňa s oknom. Toto je preklad v kuchyni.

Nová priečka medzi kuchyňou a zadnou izbou. Pôvodná priečka bola zbúraná, bola silno poškodená. Na strope nové trámy, tie pôvodné boli niektoré od starých kachiel takmer zhorené

Nová priečka, pohľad zo zadnej izby.

Zadná izba, vpredu vstup do chodby – šatníka.

Kuchyňa, vľavo nová priečka a vstup do zadnej izby.

Zadná izba

Pohľad zo zadnej izby.

Podlaha

Stropy

Nová priečka medzi kuchyňou a zadnou izbou. V izbe už položená plávajúca podlaha.

Kuchyňa. Kuchynská linka je z mojej kuchyne, trochu sme recyklovali. Nový obklad na stene, nová pracovná doska a dorobené poličky ju trochu vylepšili.

Zadná izba

Predná izba

Predsieň

Rekonštrukcia dokončená. Stála nás veľa síl a energie. Som rada, že to už máme za sebou. Možno ste tu niektorí našli inšpiráciu alebo motiváciu k nejakej zmene u vás doma. Prajem vám pri tom veľa úspechov.

Pekný večer.

No Comments

    Leave a Reply